gry dla dzieci na ps4

Jakie gry dla dzieci na PS4

Jakie gry dla dzieci na PS4

Posiadanie w domy Play Station to zabawa nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieciaków. Dziś przedstawimy najciekawsze gry, które jednocześnie uczą i ćwiczą koordynację oraz logiczne myślenie.

Dostępne gry można dostać łatwo w PS Store w ekonomicznych cenach. Zawsze można również poszukać czegoś używanego na internecie lub w specjalnych sklepach z grami.

Ratchet & Clank

Świetna gra dla starszych dzieci, która wykorzystuje maksymalne korzyści graficzne PS4. Gra jest bardzo dynamiczna i kolorowa, dodatkowo istnieje możliwość gry z rodzeństwem dzięki utworzeniu więcej niż jednej postaci. Świat przedstawiony w grze to walka dobra ze złem umieszczona w okolicznościach kosmicznych. Główne postacie w trakcie trwania historii pokonują kolejne poziomy i nabywają nowych umiejętności. Jakie są korzyści z gry dla dziecka? Ćwiczenie zręczności oraz umiejętność podejmowania szybkich decyzji strategicznych odbywają się od początku fabuły.

Little Big Planet 3

Gra stworzona dla młodszych dzieci, kilkulatków. Jest to typowa gra zręcznościowa z przyjazną i kolorową fabułą. W grę może jednocześnie grać czworo dzieciaków. Szmaciane lalki mogą budować swój własny świat, a nawet decydować o poziomie trudności następnego poziomu gry. Little Big Planet jest wstępem do programowania obiektowego i pomoże w nauce przedmiotów z technologii informacyjnej.

Crush Bandicoot

Trylogia, która wyszła spod produkcji Naughty Dog. Z pewnością wielu z nas kojarzy grę z czasów młodości. Była to jedna z najpopularniejszych produkcji.

Nowa wersja gry jest o wiele bardziej rozbudowana niż jej poprzednie wersje. Co charakteryzuje nowego Crusha? Przebudowana scenografia, nowe poziomy i wyzwania oraz nieznane efekty specjalne. Plusem jest pojawienie się autozapisu czy możliwość zachowywania postępy manualne.

Gra Crush Bandicoot, tak jak w poprzednich częściach opowiada o przygodach dzielnego liska, który z uporem próbuje powstrzymać złego doktora Corteksa od przejęcia władzy nad światem.

Minusem gry jest to, że jednocześnie może grać wyłącznie jedna osoba.

Lego Worlds

Gra idealna dla dzieciaków od siódmego roku życia i młodszych. Gracze mają szansę poznać różne światy oraz zdobywać skarby z przeróżnych światów pełnych niezwykłych stworzeń. Fabuła kręci wokół podróży, która uczyni cię architektem, a w drodzę będzie czekało na ciebie mnóstwo przygód. Gra Lego jest wieloosobowa, w dodatku isnieje możliwość wspólnego tworzenia oraz zabawy i rywalizacji.

Gra jest świetnym pomysłem na długie, deszczowe dni.

 

1 thought on “Jakie gry dla dzieci na PS4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.