Urodziny dziecka

3 pomysły na niezapomniane urodziny dla dziecka

Zbliżają się kolejne urodziny Twojego dziecka? Jeśli tak, zadbaj o to, aby w tym roku były naprawdę wyjątkowe. Zwłaszcza część przeznaczona dla rówieśników Twojej pociechy może być kreatywna i pozostawić po sobie niezapomniane wrażenia. Jak i gdzie ją zorganizować? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

Artykuł partnera

Choć typowe domowe przyjęcie z tortem i muzyką to dobry pomysł, możesz postawić również na coś bardziej niecodziennego. Dziś to łatwiejsze niż kiedykolwiek, i to bez względu na to, w której części Polski mieszkasz.

1. Tematyczne przyjęcie w centrum rozrywki

Już niemal w każdym większym mieście Polski znajdziesz centrum zabawy z salami pełnymi atrakcji dla najmłodszych. To w nich możesz urządzić spektakularne urodziny dla dziecka. Poszukaj obiektu, w którym dostępne są tematyczne sale zabaw – np. piracka, w stylu średniowiecznym, w stylu baśniowym, egzotycznym czy nawiązującym do klimatów science fiction. Przyjęcie z motywem przewodnim zorganizowane w takim miejscu odbędzie się pod opieką animatora oraz będzie pełne ciekawych gier i zabaw. Ciekawe zagadki do rozwiązania, zajęcia rekreacyjne, a do tego catering dopasowany do dziecięcych potrzeb – czy można chcieć czegoś więcej?

2. Park trampolin

Dzieci mają niespożyte pokłady energii. A skoro tak – warto je wykorzystać do świetnej zabawy. Takiej, która wyzwoli radość i pozwoli w nieskrępowany sposób celebrować dzieciństwo. Dlatego popularność zyskują tak zwane parki trampolin. Zgodnie z nazwą, to miejsca, w których zamontowane zostały specjalne trampoliny do skakania – w pełni bezpieczne, zapewniające doskonałą rozrywkę. To do takiego miejsca można zaprosić urodzinowych gości. Zabawa również odbędzie się pod okiem instruktora / animatora, który nauczy uczestników różnych akrobacji czy też zachęci do skakania w rytm muzyki. To będzie naprawdę udana impreza!

3. Urodziny dla dziecka z klockami LEGO®

Wyzwól kreatywność uczestników przyjęcia urodzinowego Twojej pociechy i pozwól im zrobić coś zupełnie niecodziennego. Same pozytywne emocje wyzwalają urodziny w centrach oferujących warsztaty kreatywne z wykorzystaniem LEGO®. Kultowe, kochane na całym świecie klocki zapewnią świetną zabawę – zwłaszcza, jeśli jej uczestnicy dostaną do dyspozycji jedną z kultowych serii, np. Ninjago, Star Wars, City, Friends, Harry Potter czy WeDo. Pod okiem animatora uczestnicy stworzą np. maski z klocków Lego, a potem wykreują własny świat zabawy. Przygoda w świecie bohaterów LEGO® spodoba się zarówno przedszkolakom (od 3. roku życia), jak i uczniom szkoły podstawowej  – zajęcia będą dopasowane do ich wieku. Takie urodziny można urządzić np. w centrach Edukido.

Pamiętaj: planując urodziny dla dziecka w gronie rówieśników, weź pod uwagę zarówno wiek uczestników imprezy, jak i zainteresowania Twojej pociechy. Zarezerwuj również event z odpowiednim wyprzedzeniem – tak, aby mieć pewność, że nie przepadnie Ci idealny termin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.