Granie na smartphonie

Fajne gry z Androida na PC

Być może nie wiesz do czego służy emulator. Ale wiesz, że bardzo chciałbyś zagrać w gry, z których korzystasz na swoim smartfonie, z zainstalowanym Androidem na PC-ecie. Nic prostszego! Wystarczy, że zainstalujesz program zwany właśnie emulatorem i rozpoczniesz rozgrywkę. Poniżej przedstawimy dwie gry, które mogą cię pochłonąć na długie godziny i zarówno na PC, jak i na smartfonie, wyglądają bardzo dobrze!

Real Racing 3

Kto z nas nie marzył o super szybkim samochodzie? Być może próbowałeś swoich sił w różnych grach wyścigowych, ale ta jest naprawdę wyjątkowa! Nasza propozycja to Real Racing 3 od Electronic Arts. Jest to gra darmowa, która zebrała opinię na 4,5 gwiazdki, a której nienaganna grafika zadowoli wszystkich miłośników czterech kółek. I choć nie jest to nowa gra, to wciąż przyciąga rzesze fanów. Oczywiście naszym zadaniem są jak najlepsze przejazdy po torach. Aby wygrać, należy mieć nie lada refleks, ponieważ nasi przeciwnicy wykorzystają każde potknięcie czy zjazd z toru. Mamy kilka poziomów trudności – od amatora do zawodowca. Możemy ulepszać swój samochód, wybierać spośród dostępnych modeli – oczywiście jeżeli pozwolą nam na to wirtualne pieniądze. Zarabiamy je za wygrane zawody, a za ich pomocą możemy inwestować np. w nowe auto czy też w jego naprawę. I nie myślmy, że stanie się to w „try miga” – na regenerację samochód też potrzebuje czasu. Przez grę sprawnie prowadzi nas samouczek.

Modern Strike Online PRO FPS

Kolejną polecaną przez nas grą jest klasyczna strzelanka. Coś dla dużych, którzy marzą, by w dorosłym wieku zostać bohaterem i wyeliminować terrorystów – choćby w świecie wirtualnym. Świetna grafika pozwala bawić się nie tylko na telefonie, ale i na komputerze za pomocą emulatora. Co ciekawe, można tu zagrać zarówno samemu, jak i w drużynie. Gra posiada aż osiem trybów wojennych, w tym taki, w którym ustalamy własne zasady gry. Jeszcze do niedawna można było wybierać spośród trzydziestu rodzajów broni, dziś ta liczba zwiększyła się ponad dwukrotnie i wynosi siedemdziesiąt! Tryby gry są niezwykle interesujące. Może się okazać, że mamy tylko jeden punkt życia i eliminujemy się do ostatniego na planszy gracza, mogą też walczyć ze sobą dwie drużyny, gdzie jedna podstawia bombę, a druga próbuje ją detonować. Dla odważnych tryb realistyczny – obrażenia się potrajają, w związku z czym niewielu przeżyje taką bitwę.

To tylko dwie gry, które zaproponowaliśmy dla was, abyście mogli je przetestować. Warto wcześniej wejść na różne portale, by podejrzeć jak gra wygląda – szczególnie, gdy nie chcemy od razu zaśmiecać swojego smartfona lub komputera. Nowości można zobaczyć w różnych serwisach branżowych, takich jak https://android.com.pl/, gdzie wyszukamy między innymi  filmiki w gameplay’a.

Fani gier na smartfonie mogą dać odpocząć wzrokowi i oczom, jeżeli przeniosą się na większy ekran. Choć przenoszenie gier z Androida na PC dawniej nie było możliwe, to dziś jest to całkiem popularny sposób na spędzanie czasu. A instalacja emulatora i konfiguracja go zajmie nam zaledwie kilkanaście minut. Spróbuj i przekonaj się czy to jest dla ciebie, czy jednak wolisz patrzeć w ekran telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.