dzieci w fotelikach samochodowych

Fotelik samochodowy Britax Romer

Artykuł sponsorowany.

Romer jest marką zaliczaną do renomowanych producentów fotelików samochodowych. To właśnie marka Romer opracowała system mocowania Isofix, w który są wyposażone samochody produkowane od ponad 20 lat. W praktyce system ten gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo podróżowania oraz komfortowy montaż i demontaż fotelika. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom użytkownicy mogą liczyć na ochronę i wygodę w najlepszym wydaniu. Niemiecko-angielska konstrukcja od lata spełnia wygórowane oczekiwania zarówno rodziców jak i dzieci. Bogata oferta modeli składa się z fotelików montowanych przodem oraz tyłem do kierunku jazdy.

Fotelik Britax Romer został skonstruowany w oparciu o najnowsze rozwiązania i funkcjonalności, jednak to co co cenią najbardziej wymagający rodzice to funkcja, dzięki której „fotelik rośnie razem z dzieckiem”. W praktyce oznacza to, że dziecko ma zapewniony komfort i bezpieczeństwo jazdy od momentu urodzenia aż do osiągnięcia górnej granicy wagowej.

Jedyna w swoim rodzaju kolorystyka to kolejny atut przemawiający za słusznością jego wyboru. Niezwykle atrakcyjna kolorystyka z pewnością przypadnie do gustu małym podróżnikom. Ponadto fotelik jest odporny na zabrudzenia, łatwy do czyszczenia a jego zaawansowana konstrukcja zapewnia swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu dziecko nie przegrzewa się podczas dłuższych wycieczek.

Foteliki samochodowe

Britax Romer jest producentem fotelików samochodowych, fotelików rowerowych, wózków a także akcesoriów. Wszystkie produkty sygnowane znakiem Britax Romer są sprawdzone, przetestowane podczas prób zderzeniowych, posiadają też wszelkie atesty bezpieczeństwa. Foteliki samochodowe Britax Romer spełniają restrykcyjne normy i-Size, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie.

Foteliki britax

Najwyższy standard wykonania jaki cechuje foteliki Britax to synonim niezawodności i pewności. Britax Romer jako jedna z najbardziej cenionych marek fotelików samochodowych i akcesoriów dla dzieci tworzy produkty z myślą o dzieciach oraz ich rodzicach.  Foteliki samochodowe Britax Romer zapewniaj komfort i bezpieczeństwo użytkowania dla dziecka w każdym wieku. Obecnie bestsellerem stal się  obrotowy fotelik samochodowy Dualfix M i-Size oraz wózek Britax umożliwiajacy lekkie prowadzenie, nawet na nierównym terenie, w klasycznej kolorystyce

Fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy nie jest wyłącznie obowiązkiem, z którego należy się wywiązać by nie otrzymać mandatu. Fotelik samochodowy to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa naszej pociechy podczas każdej podroży, dlatego tak ważne jest aby jego wybór nie był przypadkowy, lecz odpowiadał aktualnym potrzebom i wymaganiom malucha. To na co należy zwrócić uwage to pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, obecność osłonek na pasach zapobiegająca otarciom, wyposażenie w system ochrony głowy SPS, SAFE SIDE, ASP, SIP. dziecko w foteliku samochodowym

Fotelik britax romer

Przemyślana konstrukcja fotelików Britax Romer umożliwia ich łatwy montaż jak i demontaż. Specjalna baza, w jak wyposażone sa nosidełka Britax zwiększa bezpieczeństwo podczas podróży oraz jest kompatybilna ze stelażami spacerówek innych firm. Jeśli chodzi o wózki Britax to dzięki odczepianemu systemowi CLICK & GO® umożliwiają szybki montaż i demontaż nosidełka tej samej marki. Wózek po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwo zmieści się w bagażniku. Bez względu na to czy decydujesz się na nosidełko, wózek lub fotelik najpierw wybierasz bezpieczeństwo i komfort, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.