osoby w świątecznych ubraniach

Garnitur, sukienka, muszka? W te święta postaw na przebranie tematyczne

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. Wspólne świętowanie wymaga wyjątkowej oprawy. Zapraszamy gości, dekorujemy mieszkania, wybieramy odświętne kreacje. Pomyślmy nie tylko o pięknej sukni i eleganckim garniturze. Szalone przebrania sprawią radość dzieciom i dodadzą uroku okolicznościowym imprezom.

Strój świętego Mikołaja

Wieczór wigilijny to uroczysta i wzruszająca chwila. Zarówno dzieci, jak i dorośli oczekują z niecierpliwością na moment rozpakowywania prezentów spod choinki. Wszystkim będzie bardzo miło, jeśli swoje podarki otrzymają z rąk samego świętego Mikołaja! Nie musimy wymyślać przebrań ze starych sukienek, peleryn czy koców. Zaopatrzmy się w gotowy, czerwony strój, który założy ojciec rodziny lub inna chętna osoba.

Gotowe i kompletne stroje Mikołaja są tak uszyte, że najmłodsi nie rozpoznają taty na przykład po butach. Do czerwonych spodni przebrany święty Mikołaj zakłada własne obuwie specjalne – wysokie kalosze. Nie zdradzą go więc jego własne kapcie! Do tego bujna, biała peruka z obfitą, kręconą brodą, białe rękawiczki i oczywiście mikołajowa czapka. Prezenty święty Mikołaj przechowuje w dużym, czerwonym worku z fizeliny.

kobieta ubrana świątecznie

Mali Mikołaje i Mikołajki

Dzieci lubią nie tylko otrzymywać prezenty, lecz także obdarowywać innych. Na kolędowanie mogą się wybrać w stroju aniołka, diabełka, pastuszka, dlaczego więc nie przebrać się za świętego Mikołaja? Mikołajowe stroje dla dziewczynek i chłopców będą doskonałe również na świąteczne, rodzinne imprezy, przydadzą się w czasie występów na jasełkach. Mogą służyć także jako przebranie na zabawę karnawałową.

Kolęda, karnawał i dobra zabawa

Przebrania świąteczne sprawią, że bożonarodzeniowe imprezy będą wyjątkowe i niezapomniane. Biała aureola aniołka lub czerwone rogi diabełka, białe peruki z brodą lub bez, i hełm Rzymianina to gadżety doskonałe do zorganizowania jasełek. Będą też idealne jako uzupełnienie przebrania dla kolędników. Zaskocz mile sąsiadów, rodzinę lub znajomych tradycyjnym, staropolskim kolędowaniem!

Postaw na przebrania tematyczne również na świątecznej imprezie. Rozwesel rodzinę lub znajomych piękną kreacją, wprowadź radosny nastrój zakładając mikołajową czapkę lub koronę Trzech Króli. A może wybierasz się na bożonarodzeniową imprezę w przebraniach? Każda okazja jest odpowiednia, aby wybrać się na zakupy w dobrze zaopatrzonym sklepie z gadżetami świątecznymi dla dzieci i dorosłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.