Figurka lega Minecraft

LEGO Minecraft – wejdź w ten świat jeszcze bardziej

Minecraft to survivalowa gra komputerowa, w której gracze mogą budować (i niszczyć) różne obiekty w otwartym świecie. Pierwsze jej wersja została wydana w 2009 roku a już dziś świat Minecrafta połączył się z naszym poprzez wiele innych produktów i gadżetów. Chociaż wiele z nich skierowanych jest do najmłodszych to twórcom skutecznie udało się przyciągnąć grono wiernych fanów w różnym wieku. Niemniej jednak, każdy kilkulatek zafascynowany tym światem, cieszy się z różnych zabawek. Na przykład klocków LEGO® z tej serii.

Klocki LEGO – nie tylko LEGO Friends

Firma LEGO® przyjęła swoją nazwę od duńskiego zwrotu „leg godt”, czyli „baw się dobrze”. Od kilkudziesięciu lat jej klocki towarzyszą w zabawie dzieciom na całym świecie, a dzisiaj, wiele serii dedykowanych jest także starszemu społeczeństwu. Z klasycznych serii tych jak LEGO City, LEGO Friends, LEGO Technic czy LEGO Family dzieci korzystały od dawna. Jednak z duchem czasu przestało to wystarczać i przedsiębiorstwo zaczęło sięgać po znane tytuły ze świata filmów, seriali animowanych i gier komputerowych. Tak powstały takie serie jak LEGO Ninjago czy LEGO Batman. Tak powstała też seria LEGO Minecraft, która jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych i najchętniej kupowanych serii klocków tego duńskiego producenta.

Klocki LEGO zdecydowanie rozwijają zdolności manualne a szeroki wybór różnych serii odpowiada na potrzeby każdego młodego konsumenta. Większość zestawów z klockami LEGO jest chętnie wybierana przez dorosłych na prezent dla swoich pociech. Na przykład na dzień dziecka, Mikołajki czy Gwiazdkę. Te klocki nie muszą konkurować o pozycję z innymi zabawkami bo ich wartość jest ponadczasowa. Kolorowe zestawy z elementami o różnych kształtach uczą skupienia i rozwijają wyobraźnię.

LEGO Minecraft

Zestawy klocków LEGO Minecraft zawierają wiele elementów, które pobudzają kreatywność maluchów. Liczba elementów w każdym zestawie, zawierających klocki i figurki gwarantują dobrą zabawę przez długie godziny. Różne zestawy z tej serii pozwalają się wcielić w różne postacie z gry i wykreować czy też odwzorować wiele scen z ekranu komputera. Produkty tej serii to zabawki dla dziewczynek i chłopców. Jednak to także świetna zabawa dla starszych, która przywołuje wspomnienia z dzieciństwa. Wybierając zestaw z serii LEGO Minecraft decydujesz się na udany upominek i możliwość wspaniałej zabawy z dzieckiem. Dlatego niezależnie od okazji – urodziny czy też gwiazdka – to sprawdzony prezent, z którego każdy będzie zadowolony. Duży wybór nowych modeli i niskie ceny oferuje sklep Media Expert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.