świąteczna bajka w telewizji

Najlepsze bajki świąteczne dla dzieci, które warto obejrzeć w telewizji

Materiał zewnętrzny.

Święta tuż-tuż! W tym magicznym czasie zarówno dorośli, jak i dzieci jeszcze chętniej zasiadają przed ekranami telewizorów, aby umilić sobie długie zimowe wieczory. Podpowiadamy, jakie bajki świąteczne dla dzieci warto obejrzeć w telewizji na Boże Narodzenie!

Znane i lubiane bajki świąteczne dla dzieci

W święta każdy lubi wracać do rzeczy, które dobrze zna. To samo dotyczy filmów i świątecznych bajek. Właśnie dlatego w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć najbardziej znanych pozycji, które od lat goszczą na ekranach w niemal każdym domu. Teraz cała rodzina może zyskać dostęp do ulubionych kanałów, również z filmami animowanymi dla dzieci. Dzięki elastycznej ofercie od dostawcy INEA – telewizja światłowodowa HIWAY gwarantuje, że Twoje dzieci będą mogły oglądać różne bajki w tym samym czasie!

1. Opowieść wigilijna: To historia, która nigdy się nie zestarzeje. Stary skąpiec Scrooge zostaje nawiedzony przez trzy duchy Świąt Bożego Narodzenia, które pomagają mu stać się lepszym człowiekiem. Animacja na podstawie kultowej powieści Charlesa Dickensa z pewnością dostarczy wielu wzruszeń najmłodszym oraz tym nieco starszym widzom! Dzięki INEA telewizja HIWAY obejrzysz ją w jakości 4K!

2. Ekspres Polarny: Bajka, po której obejrzeniu nikt nie śmie zwątpić w istnienie Świętego Mikołaja! „Ekspres Polarny” w dniu swojej premiery był najdroższą animacją w historii kina i zdecydowanie ma to swoje odzwierciedlenie na ekranie. To produkcja, która trzyma w napięciu, bawi oraz wzrusza. Warto obejrzeć ją całą rodziną!

3. Rudolf Czerwononosy renifer: Rudolf Czerwononosy stał się jednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Będący obiektem drwin renifer ucieka z domu i wyrusza w świat w poszukiwaniu szczęścia. Przez niespodziewany zbieg przypadków Rudolf zyskuje sympatię Świętego Mikołaja, który prosi go o poprowadzenie świątecznego zaprzęgu. Szukasz bajki dla dzieci, która niesie za sobą mądrą życiową lekcję? To będzie bardzo dobry wybór! Obejrzyj w telewizji HIWAY INEA i przekonaj się sam!

4. Grinch: Świąt nie będzie: Grinch nie znosi świąt i zrobi wszystko, aby je zepsuć. Czy jego perfidne plany pozbawią mieszkańców Ktosiowa radości z Bożego Narodzenia? Gwarantujemy, że ta świąteczna produkcja przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym widzom! Historia z morałem, przesłaniem oraz odrobiną szaleństwa – czyli wszystko, czego potrzeba na Boże Narodzenie!

5. Pada Shrek: Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi historii związanych z najbardziej znanym ogrem na świecie! Właśnie dlatego „Pada Shrek” to obowiązkowa pozycja na każde Święta Bożego Narodzenia. Zabawne sceny, świetne dialogi oraz ulubieni bohaterowie to niezawodny zestaw, który pokocha każde dziecko!

Chcesz wprowadzić do swojego domu bożonarodzeniowy klimat już teraz? W ofercie INEA i telewizji HIWAY możesz wypożyczać świąteczne bajki dla dzieci przez VOD z dowolnego miejsca w Twoim domu. A to jeszcze nie wszystko!  Dzięki telewizji INEA możesz dowolnie zwiększyć swoje możliwości wyboru na Boże Narodzenie – włączaj i wyłączaj wybrane paczki tematyczne kanałów TV kiedy chcesz, bez zobowiązań i w każdym momencie trwania umowy. Skorzystaj z nowości na święta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.