Kite surfing

Niebanalny prezent noworoczny

Nowy Rok nadszedł. W niektórych sklepach jeszcze wiszą świąteczne dekoracja, w telewizji słychać świąteczne reklamy zaś w radio słychać nastrojowe przeboje. Nowy Rok to czas nowych postanowień. To też okazja na obdarowywanie bliskich prezentami. Niestety, dla wielu osób kupno prezentu dla bliskich jest problemem. Zwłaszcza jeśli zależy nam, żeby ów prezent nie wylądował zaraz w koszu czy zamknięty w szufladzie.

To prawda, że coraz trudniej kogoś czymś zaskoczyć. Po prostu mamy coraz więcej wszystkiego i właściwie sami nie wiemy czego nam potrzeba. Dlatego ostatnio coraz bardziej popularne są innego rodzaju prezenty. Nie przedmioty w stylu kolejna para skarpetek, krawat czy perfumy. Konsumenci coraz częściej stawiają na pomysł i fajne przeżycia obdarowanego.

Coraz częściej na prezent wybiera się lot balonem, skok ze spadochronem, wizytę na strzelnicy czy inne tego typu atrakcje. Idąc tym torem bardzo fajnym upominkiem noworocznym może być kurs kite surfingu.

Kite surfing to odmiana surfingu. Polega na pływaniu na desce, do której przymocowany jest niewielki latawiec. Siła wiatru sprawia, że kitesurfer unosi się nad taflą wody i może wykonywać różnorodne akrobacje.

Sport jest bardzo widowiskowy i dostarcza niesamowitych przeżyć. Będzie idealnym upominkiem dla osób, które lubią nowe wyzwania i adrenalinę. Ale również dla wszystkich którzy chcą spróbować czegoś zupełnie innego i którzy lubią aktywność.

Kitesurfing można trenować w Polsce, ale tylko od maja do września. Potem pogoda zwyczajnie nie pozwala na pływania nad Bałtykiem czy na Mazurach. Poza sezonem można pływać w jednej z wielu zagranicznych baz. Wyjazdy organizują polskie szkoły kite, ale oczywiście można też pojechać na własną rękę.

Jeśli jednak kurs miałby być prezentem dla osoby początkującej lepiej wybrać opcję wyjazdu ze szkołą, bo jest to po prostu wygodniejsze i pozwoli oszczędzić sporo stresu.

Taki prezent noworoczny będzie niebanalnym upominkiem dla najbliższych. Zapewni niesamowite doznania, które obdarowany zapamięta na bardzo długo. Nie kupuj kolejnego prezentu, który wyląduje w koszu. Postaw na kurs kite i spraw prawdziwą radość bliskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.