niemowlak śpiący w koszu

Z maluchem w mieście, na wycieczce, w podróży – wózek na każde okoliczności

Nowocześni rodzice cenią sobie mobilność i super funkcjonalne rozwiązania. Wielofunkcyjny wózek Bugaboo Cameleon3 Plus dostosuje się do urozmaiconego trybu życia młodych rodzin, zapewniając wygodę w każdych okolicznościach.

Jak kameleon dostosuje się do otoczenia – wózek Bugaboo Cameleon 3 Plus jest idealnym wózkiem miejskim, któremu nie straszne leśne wertepy. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w trzeciej już generacji Bugaboo sprawiają, że ten wózek z łatwością poprowadzicie wąskimi uliczkami, w centrum handlowym i na wycieczce za miastem.

Wózek Bugaboo Cameleon 3Plus to wózek z gondolą, z możliwością przekształcenia w spacerówkę oraz wpięcia fotelika samochodowego. Rodzice cenią fakt, że zarówno siedzisko spacerowe, jak i gondola, montowane są przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W mieście i wymagającym terenie atutem jest przekłada rączka z 6-stopniową, skokową regulacją wysokości.

Na czterech i dwóch kółkach!

Jedną z głównych zalet, za które rodzice kochają wózek Bugaboo Cameleon 3 Plus, są koła: duże koła piankowe, równie komfortowe jak koła pompowane, pozwalają uniknąć niebezpieczeństwa przebicia oraz małe obrotowe koła gumowe z możliwością blokady, które zapewniają wygodę manewrowania. Wózek Bugaboo Cameleon zapewnia też możliwość 2-stopniowej regulacji kół do jazdy po śniegu i piasku oraz regulację twardości amortyzacji.

To jeszcze nie wszystkie udogodnienia terenowe: wielofunkcyjny wózek Bugaboo Cameleon 3Plus ma dwudzielną konstrukcję zawieszenia, co pozwala na demontaż przednich małych kół oraz schowanie części zawieszenia i jazdę wózkiem tylko na 2 dużych kołach. Jest to szczególnie przydatne np. podczas jazdy po piasku lub schodach. Mocny, łatwo dostępny hamulec zapewnia wygodę rodzicom i bezpieczeństwo maluchowi.

Komfort na co dzień

Wózek Bugaboo Cameleon 3Plus został zaprojektowany tak, by być komfortowym pojazdem dla maluszka. Trzy pozycje regulacji położenia siedziska pozwalają na dostosowanie wózka do aktualnych potrzeb śpiącego lub aktywnego dziecka. Wyściełający gondolę materacyk jest wyposażony w system cyrkulacji powietrza, dzięki czemu łatwiej jest uniknąć przegrania niemowlęcia.

Rodzice doceniają duży, wyjątkowo pojemny kosz na zakupy oraz fakt, że wszystkie materiały wyściełające wózek Bugaboo Cameleon 3Plus są łatwe do zdjęcia i wyprania. Składany do niewielkich rozmiarów stelaż pozwala na wygodne przechowanie wózka w domu i łatwe zapakowanie go do samochodu – na wycieczkę, w podróż lub miejską eskapadę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.