Zaparzacz do herbaty

Jaki prezent podarować na Dzień Dziadka?

22 stycznia to ważna data w kalendarzu, bo Dzień Dziadka. Często święto jest utożsamiane z dniem poprzedzającym, czyli Dniem Babci. W tym roku pozwólmy Dziadkom świętować z takim samym hukiem, jak Babciom!

22 stycznia to ważna data w kalendarzu, bo Dzień Dziadka. Często święto jest utożsamiane z dniem poprzedzającym, czyli Dniem Babci. W tym roku pozwólmy Dziadkom świętować z takim samym hukiem, jak Babciom!

Kim dla nas jest Dziadek? Zapewne dla każdego słowo to ma nieco inne znaczenie, ale jedno jest wspólne: nie ma to, jak majsterkowanie z Dziadkiem! Przypomnijcie sobie te słoneczne popołudnia spędzone z nim w garażu – centrum dowodzenia światem wraz z regałami, na których można znaleźć wszystko, bo przecież się przyda. I przydało się nie raz! Na przykład, jak coś w rowerze się popsuło albo jak trzeba było zbudować karmik na zimę dla głodnych ptaszków. Kto w tym pomagał? Oczywiście Dziadek! Teraz czas jemu odwdzięczyć się za poświęcony czas i pomoc w każdej sytuacji nie do uszykowania.

Wybór prezentu na Dzień Dziadka nie jest prosty. Młodsze wnuczęta mogą zasypać do ręcznie zdobionymi laurkami. Co jednak ze starszymi, często już dorosłymi wnukami? Jaki upominek mogą podarować Dziadkowi? Poniżej przedstawimy Wam kilka pomysłów,które, mamy nadzieję, nakierują Was na wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Dziadka.

Na początek zastanówmy się, czym tak naprawdę Dziadek się interesuje lub co mogłoby się mu przydać

Jeśli wciąż jest zapalonym majsterkowiczem i uwielbia przesiadywać w swoim warsztacie – może warto podarować mu narzędzia, dzięki którym jego hobby będzie przyjemniejsze i wydajniejsze. Na rynku są dostępne tzw. multitoole, które wyglądem przypominają spory scyzoryk i tak naprawdę nim są, lecz nie kryją w sobie nożyka czy otwieracza, ale narzędzia takie, jak poziomica, taśma miernicza, śrubokręty, młotek czy lampka LED służąca jako latarka. Dziadek na pewno będzie zachwycony i niemal od razu zaszyje się w swojej warsztatowej kryjówce.

A może Twój Dziadek jest zapalonym ogrodnikiem i może poszczycić się sporą oazą drzew, krzewów i innych roślin? W takim razie będzie zachwycony, jeśli podarujesz mu domową hodowlę rośliny, która normalnie nie występuje w naszym klimacie, na przykład bananowiec, arbuz lub roślina wydająca na świat ziarna prawdziwej kawy arabica! To będzie dla niego wyzwanie oraz idealny temat do opowiadania sąsiadom i Tobie o postępach we wzrastaniu rośliny. Pomysłów na te i inne nietypowe prezenty na Dzień Dziadka szukajcie tutaj https://www.toys4boys.pl/370-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka

Są również Dziadkowie, którzy nad wszystko cenią sobie dobry trunek. Twój do takich należy? Jeśli tak, to z pewnością zaskoczysz go obdarowując go nietuzinkową karafką! Jaką? Tutaj już decyzja należy do Ciebie. Sklepy internetowe oferują cały wachlarz wyjątkowych karafek: w kształcie diamentu, Hełmu Szturmowca z Gwiezdnych Wojen czy czaszki. Wybierz taki, który Dziadek z dumą będzie prezentował sąsiadowi czy reszcie rodziny.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły naprowadziły Was na wybór idealnego prezentu na Dzień Dziadka. Jeśli czujecie jeszcze lekki niedosyt, to na blogu Toys4Boys znajdziecie więcej inspiracji. Pamiętajcie, aby wybrać taki prezent, który będzie przydatny i to nie tylko do zbierania kurzu na komodzie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.