Drewniane łóżeczko domek dla dziecka stoi w pokoju

Łóżko domek – mebel, który pokocha twoje dziecko

Artykuł partnera.

Łóżko, w którym sypia dziecko, powinno być oczywiście wygodne i bezpieczne pod każdym względem. Nie każde zatem łóżko będzie spełniało owe wymogi związane z zachowaniem tego bezpieczeństwa. Łóżko domek oferowane przez firmę Teddyroom jest nie tylko spełnieniem określonych wymogów prawnych, przepisowych, ale równocześnie stanowi ono odbicie wyobrażeń dzieci i ich rodziców. W pewnym zakresie łóżko domek przewyższa te wyobrażenia. Uzupełniający styl skandynawski w aranżacji pokoju dziecięcego mebel na pewno sprawdzi się w każdym przypadku. Niezależnie od tego czy jest to pokój chłopięcy, czy dziewczęcy, łóżko dzięciece domek sprawdzi się na pewno w pokoju twojego dziecka. Stabilny stelaż oraz wygodny i zdrowy materac są elementami, dzięki którym również można mówić o zapewnieniu dziecku właściwych warunków.

Łóżko to oaza bezpieczeństwa

Nie da się ukryć, że każde dziecko chciałoby się bawić w każdym miejscu, w którym się znajduje. Tym samym również dla niego to łóżko jest takim miejscem, w którym będzie nie tylko spać, ale również w którym będzie chciało się bawić. Łóżko dziecięce domek pozwala łączyć funkcję snu, zabawy oraz nauki. Te łóżko dla dziecka jest w pełni funkcjonalne oraz w pełni bezpieczne. Jakie aspekty wpływają na owo bezpieczeństwo? Na pewno fakt, iż jest to łóżko domek z barierkami zabezpieczającymi. Tak w zasadzie to należy uściślić, iż owa barierka może, aczkolwiek nie musi być w takim łóżku zamontowana. Istnieje kilka opcji dla łóżka domku oferowanego przez Teddyroom. Są to:

  • drewniane łóżka domki z barierkami zabezpieczającymi,
  • łóżka domki bez barierek zabezpieczających,
  • łóżka domki z dodatkową szufladą umieszczoną w dolnej części łóżeczka,

Wspomniana szuflada nie jest miejscem wpływającym w jakikolwiek sposób na aspekt bezpieczeństwa łóżeczka domku, ale na pewno w dużej mierze wpływa na aspekt funkcjonalności tego mebla. W tejże szufladzie można z powodzeniem trzymać róznego rodzaju przydatne przedmioty, ubranka, zabawki oraz wiele innych. To łóżko domek bez wątpienia może bardzo dobrze się sprawdzić w każdym dziecięcym pokoju. Mówiąc o aspekcie związanym z bezpieczeństwem malucha, należy również wskazać na to, że tenże mebel został wykonany z naturalnego drewna. Nawet jeśli posiada kolorystykę odmienną od naturalnego drewna, to jest to kolorystyka wynikająca z zastosowania ekologicznych, bezpiecznych, posiadających stosowne atesty farb i lakierów. Każde łóżko domek jest bardzo dokładnie obrabiane, sprawdzane, aby nie miało żadnych ostrych krawędzi, przez które dziecko mogłoby się zranić. Łóżeczko domek jest zatem meblem, dzięki któremu dziecko może swobodnie hasać i nic złego się mu nie stanie.

Zdrowy rozwój

Zdrowy rozwój każdego dziecka jest aspektem, wobec którego nie można przechodzić w sposób obojętny. Co wspólnego z tym zdrowym rozwojem ma łóżko domek? Pozornie by się mogło wydawać, że niewiele, ale w rzeczywistości bardzo wiele. Drewniane łóżeczka domki firma Teddyroom wyposaża także w stosowne materace. To właśnie owe materace mają za zadanie zapewnić dzieciom zdrowy rozwój. Teddyroom w swojej ofercie posiada zarówno materac piankowy jak i piankowo- kokosowy. Materace są strefowe, a specjalistyczna pianka posiada funkcję „zapamiętywania” i dostosowywania się do kształtu osoby, która się na nią układa. Tenże materac, który posiada każde łóżko domek, jest zatem elementem zapewniającym dziecku najlepsze podparcie dla jego kręgosłupa. Tym samym od najmłodszych lat mamy do czynienia z dbałością o prawidłowy rozwój kręgosłupa dziecka. Materace posiadają specjalistyczne certyfikaty Oeko-Tex100, które stanowią potwierdzenie najwyższej możliwej jakości oraz bezpieczeństwa. Zapewniają zdrowy sen, który przecież w kontekście rozwoju dziecka odgrywa kluczową rolę. Łóżko dziecięce domek posiada pewne standardowe rozmiary, ale jednocześnie klient może zamówić sobie łóżko w dowolnym, niestandardowym rozmiarze. Podobnie ma się kwestia materaca. Zasadniczo w ofercie mamy materac o wymiarach 140×70 cm, 160×80 cm, oraz 180×90 cm. Poza tym jednak można zamówić materace z rozmiarach niestandardowych, o czym więcej na stronie Teddyroom.pl.

Pokój dziecięcy to azyl dla dziecka. Powinien być bardzo przyjazny, wyposażony w elementy wysokiej jakości, a takim właśnie elementem jest wspomniane łóżko domek. Oczywiście na rynku mamy zróżnicowane meble dziecięce, wśród których jednakże prym wiodą pewne marki, na których warto się oprzeć. Do nich należy zaliczyć Teddyroom, który w swojej ofercie posiada nie tylko drewniane łóżeczka dziecięce domki, ale także szereg innych przydatnych, funkcjonalnych, jakościowych mebli i innych elementów wyposażenia. Tym samym obok tejże oferty po prostu nie można przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.