Sala zabaw dla dzieci

Sala zabaw dla dzieci – najlepsza rozrywka na jesienny dzień!

Artykuł partnera.

Za oknem pada deszcz? To doskonały czas, aby wybrać się wraz ze swoją pociechą do sali zabaw dla dzieci!

Niesprzyjająca jesienią pogoda wcale nie musi być przeszkodą w spędzaniu czasu aktywnie. Gdy liczy się dobra zabawa, warto postawić wtedy na rozrywki w zadaszonych miejscach. Kapitalnym pomysłem może być wtedy sala zabaw dla dzieci!

Warszawa to miasto, gdzie do dyspozycji jest wiele świetnych sal zabaw dla najmłodszych. Wybierz tę najlepszą dla swojego malucha i zapewnij mu mnóstwo dobrej zabawy także wtedy, gdy na dworze jest chłodno i dżdżysto.

Sala zabaw – aktywna rozrywka dla najmłodszych

W samej stolicy do dyspozycji maluchów jest kilkadziesiąt różnych sal zabaw. Wystarczy, że do wyszukiwarki wpiszemy słowa typu „sala zabaw dla dzieci w Warszawie”, aby przekonać się tym, że znajdziemy je w niemalże każdej dzielnicy.

Dzisiaj sale zabaw dla dzieci zlokalizowane są w wielu punktach – to nie tylko kąciki w popularnych centrach handlowych, ale również duże, kilkupiętrowe hale, które w całości poświęcone są atrakcjom dla najmłodszych.

Które dziecko nie lubi zabawy w sali wypełnionej rozmaitymi zjeżdżalniami, ściankami do wspinaczki, torami przeszkód czy basenami z gąbkami lub piłeczkami? Sala zabaw dla dzieci to kapitalna propozycja dla maluchów już od 1-2. roku życia, ale do dyspozycji są także specjalne sale, które dedykowane są dla starszaków. Odpowiednio dopasowane atrakcje zapewniają mnóstwo bezpiecznej zabawy – także pod okiem animatorów.

Zalety wizyty w sali zabaw dla dzieci:

  • wsparcie dla rozwoju psychomotorycznego dziecka – mnóstwo atrakcji do wyboru, a także interakcja z innymi dziećmi na miejscu
  • aktywne spędzanie wolnego czasu – alternatywa dla uprawiania sportów
  • doskonały pomysł na prezent – na urodziny, imieniny oraz z innych okazji
  • możliwość skorzystania z opieki nad dzieckiem – rodzic może wtedy udać się na zakupy lub załatwić inne swoje sprawy

Ile kosztuje skorzystanie z sali zabaw dla dzieci?

Wielu rodziców obawia się, że wyjście do sali zabaw dla dzieci będzie dla nich związane z bardzo wysokim wydatkiem. W rzeczywistości jednak taka rozrywka wcale nie jest bardzo droga!

Ceny za godzinny pobyt w sali zabaw rozpoczynają się już od około 10 złotych. Najmniej zapłacimy wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie wejścia na kilka godzin albo na cały dzień – wtedy cena za jedną godzinę maleje.

Warto pamiętać o tym, że niektóre sale zabaw dla dzieci, w tym także sale zabaw dla dzieci w Warszawie stosują wyższe ceny dla wejść w weekendy od piątku do niedzieli.

Airo Space Kids – poznaj kosmiczną salę zabaw dla dzieci w Warszawie!

Jedną z najlepszych sal zabaw dla dzieci w Warszawie jest sala Airo Space Kids, która znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej 22. To właśnie tam na najmłodszych czeka duża przestrzeń po brzegi wypełniona rozmaitymi atrakcjami w kosmicznym stylu!

Sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids została w całości poświęcona jednemu motywowi – kosmosowi. Dla maluchów wizyta w tej sali to jak przeniesienie się na inną planetę statkiem kosmicznym! Na miejscu czeka mnóstwo kapitalnych rozrywek, w tym labirynty, tory przeszkód, trampoliny, zjeżdżalnie, mini tor gokartowy, które gwarantują maksymalną dawkę dobrej zabawy.

Cennik rozpoczyna się już od 20 złotych za godzinę, ale w przypadku wykupienia dłuższego wejścia cena za jedną godzinę jest jeszcze niższa. Całodzienne wejście od poniedziałku do czwartku to cena zaledwie 35 złotych, a od piątku do niedzieli – 45 złotych. W przypadku zakupienia biletu grupowego dla grupy liczącej więcej niż trójkę dzieci, ceny maleją o 25%!

W Airo Space Kids organizowane są także warsztaty przeznaczone dla najmłodszych. To również kapitalne miejsce do organizacji urodzin czy imienin – dostępne na miejscu tematyczne salki to pewność, że przyjęcie będzie całkowicie udane.

Zatem wtedy, gdy pogoda nie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, nie trzeba spędzać czasu w domu. Wybierz salę zabaw dla dzieci, która będzie mogła zagwarantować każdemu maluchowi niesamowitą zabawę w aktywnym stylu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.