filmy dla dzieci baśnie

Filmy dla dzieci które warto obejrzeć

Rodzice mają poważny dylemat, co powinny oglądać ich dzieci. Dziś podpowiemy, jakie są najpiękniejsze filmy animowane, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny!

Film dla dziecka powinien uczyć, bawić i rozwijać, tak aby dziecko wpoiło sobie dobry przykład od bohaterów bajki.

Odlot (2009)

Odlot otrzymał nominację do Oskara w kategorii najlepszy film. Nic dziwnego, ten film to prawdziwy odlot! Przybliża w lekki sposób tematy trudne, takie jak śmierć i choroba bliskiej osoby, pragnienie spełniania marzeń, które może stać się realnym celem, nawet jeśli człowiek ma już życie za sobą. 78-letni Friedricksen wybiera się w podróż, którą planowali przez całe życie z nieżyjącą już żoną. Przez przypadek zabiera ze sobą nieznośnego skauta i lecą razem do Ameryki Południowej przy pomocy balonów z helem.

To wzruszająca opowieść o miłości i marzeniach, która zachwyci nie tylko najmłodszych.

Iniemamocni

Kinowy hit, który podbił serca miliony widzów. Iniemamocni to historia o rodzinie superbohaterów. Bob i Helen to małżeństwo, które dochowało się trójki dzieci i wiedzie spokojne, ale nudne życie na przedmieściach. Dzieci żyją w zupełnej nieświadomości, do czasu, kiedy Bob dostaje tajemnicze zlecenie i ani na chwilę nie waha się, aby je wykonać. Przy okazji w wir wydarzeń zostanie wciągnięta cała rodzina.

Mój przyjaciel Hachiko

Film o przyjaźni między psem a człowiekiem. Wzruszający do granic możliwości film oparty na faktach. Pies, przygarnięty z ulicy przez Profesora Parkera codziennie odprowadza go o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi. Co się wydarzy dalej?

Biały Kieł

Film – klasyka gatunku, napisany na podstawie powieści Jacka Londona, opowiadająca o poszukiwaniu szczęścia, złota, o przyjaźni między człowiekiem a wilkiem, który był w przeszłości okrutnie traktowany. Kino, które uczy szacunku do moralnych, ludzkich wartości.

1 thought on “Filmy dla dzieci które warto obejrzeć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.