Technologia Antybakteryjna w Ubraniach SMMASH

Technologia Antybakteryjna w Ubraniach SMMASH

Artykuł sponsorowany.

Wieloletni sport, a wraz z nim – ogomna ilość potu rozlanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami mierzą się uczstenicy (profesjonaliści oraz nowicjusze) wielorakich dyscyplin sportowych.
Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie sukcesy zdobywasz.
Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Przed Tobą przykłady nowoczesnych rozwiązań, które w nich użyliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu z pewnością wytwarza się pot, a tym samym – nie do końca przyjemne „aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z tego powodu włókna zawierające się w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym środkiem dającym możliwość na niezawodną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie przeciwdziałają pojawianie się oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie krępują Twoich ruchów, gwarantują precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w prdukach SMMASH pożytkujemy się specjalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – właściwie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych determinantów, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza – wynikach ćwiczeń. Jeśli chcemy w czasie uprawiania sportu wydobywać z siebie 100% – należy troszczyć o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z rozwiązaniem ponownie przychodzi nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim sprawnie odprowadza pot skumulowany na skórze, zarówno czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% odporniejsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób pozwala zyskać nawet 40% głębsze odcienie, a co najważniejsze – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może sprzyjać każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- w trakcie codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością natychmiastowo odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Koszulki na Siłownie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.